O NAS

Witamy w naszym gabinecie medycyny naturalnej 

BETCOM biorezonans  Beata Gill

Nazywam się Beata, jestem pielęgniarką z wieloletnim doświadczeniem.
Sama borykałam się z problemem boreliozy która na 10 lat odebrała mi możliwość normalnego funkcjonowania. Tułając się między lekarzami, nikt nie potrafił powiedzieć co mi jest. Kiedy problem wyszedł na jaw,  miałam już tak wyniszczony organizm, że przechodziłam powoli w stan agonii. Wtedy pojawił się BICOM OPTIMA, który w rękach profesjonalistki z Czech dał mi możliwość normalnego funkcjonowania i powrotu do zdrowia, a także przywrócił mój organizm do prawidłowego stanu. Dzięki temu wydarzeniu postanowiłam sama pomagać ludziom z podobnymi problemami.

W raz z moją córką Roksaną przeszłam szereg szkoleń u najlepszych specjalistów w Czechach, co w połączeniu z moim doświadczeniem medycznym dało mi ogromne możliwości pomocy innym. Pielęgniarstwo przez lata nauczyło mnie empatii i cierpliwości dla swoich pacjentów, a mój przypadek medyczny spowodował to, że potrafię zrozumieć ból i cierpienie innych osób.

Roksana jest studentką naturoterapii, od kilku lat interesuje się medycyną naturalną, terapiami ziołowymi i dietetyką, wie jak przez ruch można wzmocnić swoje ciało, zna podstawowe zasady medycyny chińskiej, przemiany 5 elementów oraz potrafi odczytać jak mowa ciała współgra z naszymi organami wewnętrznymi.

W październiku 2019 roku dołączyła do nas Monika. Swoją pasję do naturalnych metod przywracania równowagi w organizmie zawdzięcza obu babciom. Zajmuję się pracą z ciałem, różnego rodzaju masażem i przede wszystkim refleksologią.Wykorzystując wiedzę z medycyny chińskiej oraz refleksologii pomaga przeróżnym osobom w wielu dolegliwościach oraz przywraca organizm do harmonijnego funkcjonowania.
Monika również jest studentką naturoterapii, oprócz niej studiowała też psychologię, turystykę i kilka innych kierunków.