BIOREZONANS

Czym jest biorezonans ?

Terapia biorezonansowa jest metodą bezinwazyjną i bezbolesną,
co czyni  ją odpowiednią nawet dla bardzo małych dzieci lub bardzo schorowanych  osób .

Metoda oparta jest na biofizyce, a nie jak w przypadku medycyny tradycyjnej na biochemii.
Wspomaga proces oczyszczania organizmu z toksyn, blokad i napięć, a w konsekwencji przywraca
organizmowi zdolność do samoregulacji zachodzących w nim procesów.

Jak działa biorezonans ?

Odkrycia w dziedzinie fizyki kwantowej dowiodły, że wszystkie cząsteczki materii, również komórki w ludzkim ciele oraz  wirusy, bakterie, toksyny, pyłki itd. emitują fale elektromagnetyczne.
Zależnie od rodzaju cząsteczki, wszystkie materie posiadają indywidualną długość lub częstotliwość owych fal.
Nazywa się to wzorem częstotliwości i może być on odczytywany przez aparat BICOM. Aparat używa wzorów częstotliwości zaczerpniętych z organizmu człowieka lub z substancji, które obciążają organizm. Dzieli drgania na harmonijne (prawidłowe, zdrowe) oraz dysharmonijne (nieprawidłowe, chorobotwórcze). Prawidłowe drgania mogą zostać wzmocnione i wysłane z powrotem do organizmu, poprawiając jego funkcjonowanie. Nieprawidłowe drgania natomiast są odwracane i ich lustrzane odbicie wraca do organizmu, aby zredukować ich negatywny wpływ. Typowa, 60-minutowa terapia zawiera kilka programów terapeutycznych wykorzystujących informacje z organizmu i z substancji. Odwrócone informacje są wysyłane do organizmu pacjenta przez dużą matę elektromagnetyczną, na której leży pacjent.
Podczas terapii, organizm jest stymulowany przez dobroczynne częstotliwości wytwarzane przez aparat BICOM.

Tolerancja i przeciwwskazania ?

W większości przypadków terapia biorezonansowa jest bardzo dobrze tolerowana.

Jest stosowana od ponad 25 lat zarówno u bardzo małych dzieci, jak i osób dorosłych i starszych.

Jak dotąd nie odkryto żadnych długotrwałych efektów ubocznych terapii.
Pacjenci po usunięciu toksyn z organizmu mogą jedynie odczuwać ból głowy, lekkie nudności, bądź zmęczenie. Objawy ustępują do 24 godzin po sesji terapeutycznej.

Aby zminimalizować te dolegliwości należy pić większą ilość wody w celu wypłukania toksyn z organizmu. Wymienione wyżej objawy mimo iż są nieprzyjemne są dobre. To dowód na działanie terapii.

Biorezonansu nie powinny stosować kobiety w ciąży oraz osoby z rozrusznikiem serca.
W dniu terapii nie powinno się również pić kawy oraz być pod wpływem alkoholu, zalecane jest natomiast wypicie większej ilości wody przed badaniem.

Dlaczego biorezonans ?

Współczesny tryb życia aktywnego człowieka naraża go na wpływ wielu negatywnych czynników środowiskowych. Stres, niewłaściwa dieta, zanieczyszczone środowisko, trudne warunki pracy – to wszystko wpływa bardzo niekorzystnie na ludzki organizm. Dodatkowo mutacje szczepów wirusów i bakterii są dzisiaj coraz bardziej odporne na działanie antybiotyków. Współczesne pasożyty są częstą przyczyną wielu epidemii, nie tylko wśród ludzi, ale także zwierząt. Ludzki organizm nie jest w stanie poradzić sobie z tak dużą ilością obciążeń. Przyjmowanie ogromnych dawek leków nie jest natomiast korzystne ze względu na szereg negatywnych skutków ubocznych. Urządzenia do biorezonansu wykorzystywane są do eliminacji tych wszystkich obciążeń bez konieczności zażywania dużych ilości medykamentów. W przypadku wielu pacjentów, nawet w tak poważnych i przewlekłych chorobach, jak depresja i uzależnienia, biorezonans okazał się bardzo skuteczny.

Na czym pracujemy ?

Pracujemy na najnowszym sprzęcie w dziedzinie biorezonansu, renomowanej firmy REGUMED jakim jest BICOM OPTIMA z 2017 roku.
Dodatkową aparaturą na której pracujemy jest BICOM BODY CHECK czyli uzupełniający system analizy, który skanuje i przedstawia stan energetyczny pacjenta w ciągu kilku minut.  Posiadamy również oprogramowanie umożliwiające przeprowadzenie odczulania, alergenów i patogenów – Bicom Multisoft Pilot oraz Bicom Multisoft Test –  to alternatywa, a przede wszystkim rozszerzenie dotychczasowych palet testów.